Zbliżały się urodziny mojej mamy.

Coraz bliżej były urodziny mojej matki. Pragnęłam aby ten dzień był najlepszym dniem w jej życiu. Razem z moim małżonkiem, pojechaliśmy za miasto, bo właśnie tam znajdywała się hurtownia prezentów.

Dzięki temu mogliśmy zakupić ciekawy prezent za dużo mniejsze pieniądze. Gdy dotarliśmy na miejsce, byłam pod ogromnym wrażeniem budynku. Spotkała nas bardzo miła obsługa. Mój mąż działał w handlu bardzo sporo lat, sam był właścicielem dużej hurtowni, znał się na tym biznesie jak niewiele osób. Ucieszyłam się więc, iż to on mi towarzyszy. Owa hurtownia to głównie zaopatrzenie sklepików z prezentami. Transportuje do danego sklepu wiele przedmiotów, jakie będą dobrą opcją na upominek urodzinowy, ale nie tylko – łatwo znaleźć i w takich sklepach świetne prezenty z okazji dnia zakochanych, dnia pań, dnia dziecka albo imienin. Okazji występuje wiele, warto świętować każdą, ponieważ sprawia to wiele radości swym znajomym i solenizantom. Gdy weszliśmy do sklepu uświadomiłam sobie, jak wielki wybór znajduje się w owym miejscu. Nie wiedziałam z czego ucieszyłaby się moja matka. Przez to, że właśnie przeniosła się do własnego wymarzonego domu z ogródkiem postanowiłam, że kupimy jej coś do domu. Mama jest olbrzymią fanką powieści, ma w swoim domu tysiące egzemplarzy. Gdy byłam młodsza, nie musiałam nawet należeć do biblioteki, bo czytałam książki, które moja mama nabywała.

Własny dom stawał się małą biblioteką, dużo sąsiadów wypożyczało od niej książki, dlatego posiadaliśmy wielkie grono znajomych. Zadecydowałam, że to ja zakupię biblioteczkę do nowiutkiego domu mamy. Zależalo mi żeby biblioteczka była wielka, tak by wszystkie książki schowały się bez problemu. Hurtownia prezentów miała spory asortyment, jeżeli chodzi o wnętrza, ale nie tylko. Hurtownia obsługująca Dropshipping, a więc ta w jakiej właśnie przebywaliśmy oferowała wysyłkę. Ten proces przebiega tak, że hurtownia kupuje daną rzecz, i dostarcza ją do dostawcy, jednak dostawca wysyła ją do klienta. Tenże proces jest niezwykle łatwy, a nabywca nie musi czekać zbytnio długo na indywidualne zamówienie. My zamówiliśmy biblioteczkę dla mamy oraz wspaniały, szary koc, jaki idealnie będzie pasował w jej mieszkaniu. Na wysyłkę oczekiwaliśmy tylko parę dni, dlatego niezwykle się cieszyliśmy, ponieważ wszystko zdążyliśmy spreparować na czas.

Mama niesamowicie uszczęśliwiła się z niespodzianki, całe jej urodziny układałyśmy książki kolorystycznie i przywoływałyśmy historię z danych książek. Omawiałyśmy jedną z swoich ulubionych książek przy kubku jaśminowej herbaty. To wspaniały prezent. Cieszę się, że hurtownia spisała się na medal. Mój mąż stwierdził, że również chciałby mieć taką hurtownię i zastanawia się nad nowym biznesem. Chętnie mu doradzę, ponieważ to doskonała inwestycja. Może za jakiś czas to my pomożemy komuś dobrać prezent dla bliskiej osoby. Warto realizować marzenia.

Autor: Prezenty hurt

spacer