Wybierasz się wkrótce do Szczawna-Zdrój, w którym chciałbyś skorzystać z różnych usług sanatoryjnych?

Odwiedzasz tereny malowniczego Śląska? Ruszasz do Szczawna-Zdrój, w którym chciałbyś skorzystać z różnorodnych świadczeń uzdrowiskowych? Korzystając z najróżniejszych walorów sanatorium, smakując perły architektury, koniecznie wybierz noclegi Szczawno-Zdrój.

Prócz sposobów przetestowania wód które mają właściwości uzdrowiskowe, wykorzystywania świeżego powietrza, podziwiania znakomitych krajobrazów powinno się pomyśleć nad miasteczkiem, w którym się zatrzymasz. Dom wczasowy, w którym się rozgościsz będzie mieć wpływ na twoje wspomnienia z wycieczki oraz wypoczynku w Szczawnie-Zdrój. Dopełnieniem walorów uzdrowiskowych i turystycznych jest dom wypoczynkowy Szczawno-Zdrój. Miejsce, w którym się zatrzymasz jest bardzo istotnym elementem, mającym wyjątkowo ważny wpływ na atrakcyjność pobytu. Wspaniała baza wypadowa do Książańskiego Parku Narodowego.

Znakomita lokalizacja w Szczawnie-Zdrój, nieduża odległość do centrum i do dworca, bardzo dobry dostęp do komunikacji miejskiej. Mamy idealne warunki, aby organizować imprezy. Pobyty dla grup wycieczkowych. Szybki dojazd z Wałbrzycha, mała trasa do książęcego zamku. Świadczymy profesjonalne usługi gastronomiczne, w naszej ofercie szeroki wybór świadczeń tych podstawowych i uzupełniających. W rozległej ofercie naszego domu wypoczynkowego przytulne, bardzo duże bardzo dobrze oświetlone a także klasycznie urządzone pomieszczenia z wygodnym miejscem do spania. Pomieszczenia 1-dno i kilkuosobowe z całkowitym węzłem sanitarnym, luksusowe łazienki z kabiną prysznicową oraz WC. Dla gości domu wypoczynkowego proponujemy dostęp do parkingu. W cenie noclegu dostęp do bezprzewodowego internetu, telewizji a także bardzo wielu innych rozrywek. Z rana powita cię smaczne jedzenie w formie szwedzkiego bufetu a także gorąca herbata, kawa i kakao. Komfort i wysoka jakość w atrakcyjnej cenie.

Żeby zaznajomić się z naszą ciekawą ofertą przejrzyj zdjęcia wnętrz wszystkich pokoi i ich aranżacji na naszej stronce internetowej. Zapoznaj się z pozytywnymi opiniami oraz najlepszymi rekomendacjami domu wypoczynkowego Szczawno-Zdrój, który jest polecany poprzez naszych zadowolonych odwiedzających. Nasza oferta sprosta oczekiwaniom nawet najmocniej wymagających gości. Wyjeżdżasz służbowo? Interesują cię domy wypoczynkowe Wałbrzych? Zdecyduj się na dom wypoczynkowy w niedalekim Szczawnie-Zdrój. Z 1-dnej strony – spokój a także komfort mieszkania za miastem, w zacisznej części Szczawna-Zdrój. Z 2-giej strony – nieduża trasa do ścisłego centrum Wałbrzycha, którą możesz pokonać w parę chwil. Dla wszystkich klientów, którzy podróżują autem oferujemy miejsca parkingowe. Doskonałe miejsce, żeby pozostać na nocleg. Pensjonat za miastem pozwoli ci się wyluzować nawet w czasie podróży służbowej. Atrakcyjne koszty, ładne pokoje, przyjemna atmosfera, profesjonalna kadra.

Kładziemy nacisk na ogromną jakość oferowanych usług noclegowych oraz zadowolenie wszystkich gości. W naszej dopasowanej do potrzeb ofercie, znajdziesz zarówno pobyty 1dno dniowe, jak i kilkudniowe.

Zobacz: noclegi Szczawno-Zdrój

spacer