W tym czasie, istnieje możliwość wyjechania w ciepłe kraje

Zima zbliża się ogromnymi krokami, a razem z nią idą święta o czym efektywnie przypominają wam sklepy, i media, w których będziemy mogli już znaleźć sezonowe promocje.

Jak możemy się przekonać, w tym roku wypadają one w takie dni tygodnia, dzięki czemu przypadnie wam w tym czasie dużo dni niepracujących. Dlatego, niemała część osób wnosi w pracy o sposobność dostanie wolnego na 27 a także dwudziesty ósmy grudnia, ażeby w ten sposób korzystać z 1,5 tygodniowego wolnego, wykorzystując go w rzeczywistości mało. W tym czasie, jest możliwość pojechania w ciepłe rejony, żeby wypocząć od chłodnej aury oraz złapać trochę słońca albo w wypadku fanatycznych narciarzy wybrać się w góry, by móc pojeździć na nartach albo na snowboardzie. Są także takie osoby, które w tym czasie, posiadając maluchy, wezmą je przykładowo do Afryki, a na narty wybiorą się w czasie przerwy zimowej.

Poruszając zagadnienie ferii zimowych, to niedużo czasu do nich zostało, w związku z tym, o ile planujemy pojechać w tym okresie czasu z naszymi pociechami, to koniecznie powinnaś już robić rezerwację. Jeżeli przykładowo mielibyśmy ochotę pojechać w nasze góry, to na przykład Krynica ferie z dziećmi, będzie dobrym rozstrzygnięciem. Jest tam wiele zjazdów narciarskich, też przygotowanych z myślą o maluchach oraz początkujących narciarzach, dlatego będzie to świetny wybór, na zimowy wyjazd całą familią. Z całą pewnością, są również tego typu pasjonaci sportów okresowych, że przerwę zimową w górach z dziećmi wypoczywają raczej w tych poza granicami własnego kraju, jak Włochy i bardzo wielu innych cudzoziemskich zajazdach zimowych.

Ferie , jak wiadomo trwają dwa tygodnie, a oczywistym jest, że nie każdy rodzic ma możliwość wzięcia tak długiego urlopu, zwróciwszy uwagę na to, że są także wakacje, które też domagają się od nas zabrania urlopu. W związku z tym dużo maluchów w tym okresie wyjeżdża na kolonie narciarskie, albo po prostu kolonie, albo nie jadą nigdzie, tylko biorą udział przykładowo w półkoloniach, albo spędzają ten czas z dziadkami.

Oczywiście nie każdy może pozwolić sobie na to, żeby posłać własną pociechę na obóz, w związku z czym trzeba zagwarantować mu inny rodzaj atrakcji w tym czasie. Półkolonie są wspaniałym pomysłem, ponieważ dziecko codziennie bierze udział w różnorodnego typu zabawach, przez co ma zapełniony czas a także jest objęte opieką w sytuacji, kiedy jego rodzice przebywają w pracy. Na pewno tego typu forma zabaw wymaga od nas nakładów majątkowych, jednakże są one zdecydowanie niższe, niż koszt obozów. Na pewno doskonałym rozwiązaniem, jest pozostawienie pociechy u dziadków, natomiast jak wiadomo, nie każdy ma tego typu możliwość, czy to ze względu na odległość, czy pracę dziadków.

Autor: Krynica ferie z dziećmi

spacer