W okresie mrozów niejednokrotnie możemy napotkać się z faktem strat ciepła

W sezonie zimowym wielokrotnie spotykamy się z tematem strat ciepła co tworzy wielkie wydatki za ocieplenie. Ciepło ucieka głównie przez podłogę i niestety są to utraty aż do 15 %. Zatem Multiprotect opracował praktyczne rozwiązanie tego kłopotu. Jest nim specjalny podkład Multiprotect. Jest to podkład jaki rozkłada się pod panelami na podłodze. Zapewnia on lepszą izolacje cieplną mieszkania a także zmniejsza od 10 do 15 procent utraty ocieplenia. Również dzięki wykorzystanej metodzie pozwoli również na izolacje dźwiękową. Co jest szczególnie znaczące w dzisiejszym hałaśliwym mieście.

Dzięki odpowiedniemu wygłuszeniu miejsca możemy jeszcze niskim kosztem poprawić relacje z bliskimi. Specyfikacja tego typu podkładu umożliwia używanie go w montażu ogrzewania panelowego.

Reasumując jeżeli zdecydujemy się na skorzystanie z podkladu Multiprotect to dostajemy sporo korzyści.

Podstawowa spośród nich to spora oszczędność na rachunkach za ogrzewanie dzięki cechom termoizolacyjnym.

Następna to zatroszczenie się o wyciszenie pokoju co zwiększy komfort użytkowania z niego.

Kolejną stanowi jego kondycja która zawdzięcza gęstość co zezwala na użytkowanie go również w miejscach które są intensywniej eksploatowane.

Jednakowo znaczącą jest efektywne opakowanie spowodowane faktem że oferowany jest w rolkach po 8m2 co pozwoli na na zużycie oraz wykorzystanie go także w pomieszczeniach o nietypowym rozkładzie. Poprzez to zdołamy nabyć należytą ilość podkładu.

Typowym przykładem tego jak tego typu podkład pozwala zaoszczędzić gotówkę to sytuacja gdzie Państwo Kowalscy przez całkowity czas grzewczy wydają tysiąc zł na ocieplanie. Po użyciu specjalistycznego podkładu Multiprotect oraz zmniejszeniu strat cieplnych ta suma to już zaledwie 850 zł.

Jak można zobaczyć bywają to prawdziwe oszczędności. I w dłuższej perspektywie przykładowo w przeciągu 10 lat pozwala toteż na oszczędność niemal 1500 złotych.

Autor: Multiprotect 1000

spacer