Umeblowanie swojego mieszkania.

Wreszcie spełniło się Twoje wielkie marzenie. Wprowadzasz się do swojego pierwszego mieszkania. Po długiej i wyboistej drodze, zabiegów które związane są z przyznaniem kredytu i wizytach u notariusza, w końcu wręczono Ci klucze. A teraz przed Tobą to co najprzyjemniejsze. Zaaranżowanie własnego mieszkania.

Na pierwszy ogień pójdzie łazienka, bez której nie da się normalnie funkcjonować. Już na etapie projektu dokładnie zaplanowano czy będzie ona wyposażona w wannę czy w niewielki brodzik. Wszystkie tego typu decyzje są ograniczone umiejscowieniem pionów i rur które doprowadzają wodę. Pozostaje już tylko kupić kafelki na ściany i terakotę podłogową, rodzaj oświetlenia a także meble.

Teraz cała uwaga przenosi się do kuchni. To ona będzie sercem domu. Niezależnie czy jest to kuchnia wyposażona w spiżarkę i jadalnię, czy sam aneks kuchenny, łączony z salonem. Niezależnie od układu naszego pomieszczenia warto zdecydować się na kuchnie robione na wymiar. Gwarantuje nam to optymalne wykorzystanie dostępnej powierzchni. Pomoc profesjonalnego architekta może zaoszczędzić później bardzo dużo problemów które pojawiają się przy nieergonomicznym ustawieniu mebli.

Czas na pokoje.  Wyprawy po nowe meble to wspaniała frajda. Wreszcie możemy nadać taki jaki chcemy styl swojemu domowi. Kto wie może będzie to surowy styl skandynawski pełen szarości i bieli.

Zobacz więcej: szafy na wymiar Katowice

spacer