Taśmy samoprzylepne do pakowania wyróżnia bardzo wysoki poziom przeźroczystości nośnika.

Na dzień dzisiejszy na naszym rynku przemysłowym bardzo szerokie wykorzystanie ma taśma pakowa akrylowa, która zrobiona jest z mocnej i solidnej folii, poprzez co używana jest głównie do oklejania wszelakiego typu kartonów metodą ręczną a także automatyczną, dzięki temu jest niezmiernie funkcjonalna.

Taśmy pakowe samoprzylepne cechuje wysoki poziom przeźroczystości ich nośnika a dodatkowo świetna kleistość. Odporność na promieniowanie UV, wilgoć oraz procesy starzenia powodują, iż taśmy tego typu często znajdują własne wykorzystanie w pracach biurowych a ponadto w gospodarstwie domowym. Taśmy do pakowania dostępne są przede wszystkim w kolorze białym, brązowym a oprócz tego transparentnym, a także w różnorakich wielkościach według zapotrzebowania klientów naszego sklepu. Wyróżniamy na rynku szeroki wachlarz taśm pakowych.

Obok produktów służących do pakowania rozmaitych rzeczy, ochrony przedmiotów, transportu czy też przechowywania stosowana jest także taśma pakowa akrylowa. Folia tego typu znajduje wykorzystanie zarówno w domu, jak również w przemyśle. Folia wykonana ze stretchu jest materiałem, który dobrze zabezpiecza elementy, które chcemy nią ochronić przed wszelkimi uszkodzeniami fizycznymi a dodatkowo niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Bardzo często używana jest do opakowania paczek z powodu na ich bezpieczeństwo a oprócz tego sam komfort.

spacer