Szuka się miejscowości, w których wolno zorganizować mnóstwo atrakcji dla uczniów.

W czasie ferii szkolnych organizuje się dla dzieciaków i młodzieży odjazdy poza centrum. Szuka się miejsc, w których można zorganizować mnóstwo zabaw dla uczniów.

Idealnym polem do wyjazdu jest na zimowisko Białka Tatrzańska. Ta niewielka podhalańska wieś gwarantuje doskonały wypoczynek w górskim klimacie. Chociażby podczas lekkiej zimy, nie zabraknie tam puchu dla pasjonatów nartów. Stacje narciarskie razem z licznymi wyciągami krzesełkowymi stwarzają doskonałe warunki dla zwolenników tegoż wysiłku. Stoki są dobrze podświetlone, zatem wolno tam pewnie szusować od rana do wieczora.

Ogromną atrakcją jest aquapark. Osoby pełnoletnie mogą na basenach rozwijać swoją kondycję fizyczną i doskonalić pływanie. Najmłodsi będą się doskonale zajmować w brodzikach, na zjeżdżalniach oraz wodnych placach rozrywek. Do pływalni doprowadzana zostaje woda termalna o temperaturze około 30 stopni, zawierająca mikroelementy niezbędne dla zdrowia.

Wolno również przygotować jedynie parodniowy wypad w góry. Dla uczestników podróży Białka Tatrzańska proponuje bazę noclegową oraz smaczne jedzenie w lokalnych karczmach. Przy tejże możliwości można też skorzystać z terapii w wodzie mineralnej bogatej w potas, magnez, wapń oraz żelazo. Takie kąpiele sprzyjają głębokiej relaksacji, podnoszą odporność na stres a nawet wspierają odchudzanie. Na krótkie wyprawy Białka Tatrzańska ma świetne realia – umożliwia zjazdy narciarskie lub rozrywkę na basenie. Uczestnikom dłuższego zimowiska Białka Tatrzańska zagwarantuje ubogacone zajęcia w okresie całego pobytu.

Więcej: Wycieczki Białka Tatrzańska

spacer