Systematyczne korzystanie z sauny…

Sauna to miła terapia dla naszego ciała i naszej duszy. Regularne korzystanie z sauny, pozytywnie wpływa na kondycję naszego zdrowia oraz nasze samopoczucie. Trochę podwyższona temperatura w takiej saunie, podwyższa temp. ciała, co bez wątpienia wpływa na eliminowanie wszystkich stanów zapalnych, bakterii i wirusów w naszym organizmie. Sesja w saunie poprawia zdecydowanie odporność, uwalnia wszelkie wolne rodniki, poprzez co znacznie poprawia się wygląd naszej skóry, redukuje napięcie i stres a także świetnie rozluźnia mięśnie. Sauna częstokroć dostępna w wybranych miejscach, obecnie może znaleźć się w waszym domu.
Producent tego typu saun oferuje montaż takiej sauny w domu. To  znakomite rozwiązanie, bo, by kąpiel w saunie przyniosła najlepsze efekty, powinno się użytkować z niej regularnie, a przecież nie każdy ma tyle czasu, ażeby się na nią wybrać oraz nie za każdym razem posiada taką saunę niedaleko. Natomiast domowa sauna jest cały czas pod ręką, będziesz mógł skorzystać z niej bez względu na porę i tak często jak,  tego Vi potrzeba.
Jest wiele odmian sauny, które odróżniają się wysokością temp. i wilgotnością powietrza. Sauna domowa, może być sucha, a więc posiadać wysoką temp. (czasami nawet 90 stopni C) przy minimalnym stopniu wilgotności (mniej więcej 15%) lub mokra, z odrobinę niższą temp. (od 50 stopni C) oraz wyższą wilgotnością (25-40%). Na saunę domową nie potrzeba Ci wiele miejsca, a będziesz mógł zyskać dla siebie możliwość troski o własne zdrowie i ciało.

Źródło: sauna domowa

spacer