Przeważnie dziewczyny chcą ulepszyć kształt swoich brwi.

Czym jest makijaż permanentny i po co w ogóle się go robi? Odpowiedź na tego typu pytanie jest łatwa. Każda kobieta lubi prezentować się jak najlepiej. Metody ozdabiania a także upiększania twarzy jak i ciała były bez wątpienia różnorakie, zależnie od czasów, obowiązującej mody a także kultury, tak samo jak i uzyskiwane efekty końcowe, ale wszystko pozostaje stale kwestią naszego gustu.

Permanentny makijaż, to inaczej makijaż robiony na stałe, który przede wszystkim polega na wstrzykiwaniu pod skórę odpowiednich barwników, wykorzystywanych głównie w okolicach oczu, brwi, ust. Taki makijaż możemy porównać z tatuowaniem. Trwałość makijażu permanentnego jest różna, jednak są i takie klientki, u których taki makijaż utrzymuje się nawet około trzy lata! Makijaż permanentny pozwala radować się doskonałym wyglądem w każdej sytuacji.

Bardzo często kobiety chcą polepszyć wygląd i kształt swoich brwi. Jeśli mamy zamiar nadać inny kształt swoim brwiom warta polecenia jest metoda ombre, niewątpliwie jedna z najpopularniejszych technik makijażu permanentnego, radująca się również ogromną sympatią pośród klientek. Metoda ta polega na dokładniejszym i delikatniejszym blendowaniu, poprzez co brwi nie są jednolite, tylko niesamowicie zbliżone do ich naturalnego wyglądu i kształtu.

Jeśli chcemy troszeczkę podkreślić własne brwi będziemy mogli zastosować także tak zwany microblading, a zatem dorysowywanie włosków w miejscu brwi. Metoda tego typu nie zagęszcza ona brwi, jednak również pozwala nadać im dość naturalny wygląd. Permanentny makijaż to znakomite wyjście dla pań, które na co dzień nie posiadają zbytnio czasu na spędzanie kilku godzin przed lustrem. To też rozwiązanie, dla ludzi kochających sporty wodne, ponieważ nie ulega on rozmazywaniu. Każdego dnia pozwoli zachować twarzy piękny, zdrowy wygląd, perfekcyjnie tuszując niedoskonałości.

Zobacz więcej: Microblading

spacer