Program magazynowy LoMag – co warto wiedzieć o wersji DEMO?


Przed zakupem pełnej wersji oprogramowania LoMag istnieje możliwość jego przetestowania. Jest to doskonała opcja dla tych, którzy nie wiedzą, czy program spełni ich oczekiwania oraz potrzeby. Wersja demonstracyjna pozwala nam sprawdzić jego działanie. To również najlepszy sposób na to, aby poznać podstawowe funkcje. Program magazynowy (http://www.lomag.pl ) w wersji DEMO można uruchamiać wyłącznie 30 razy. Należy jednak podkreślić, że mamy dostęp do wszystkich niezbędnych funkcji (zupełnie jak w wersji pełnej). Nie musimy więc obawiać się, że poznamy tylko część możliwości, jakie daje LoMag. Oczywiście instalacja przebiega szybko i sprawnie. Ilość urządzeń znajdujących się w sieci lokalnej zależy wyłącznie od nas.

Jeśli wersja demonstracyjna spełni nasze wymagania, to możemy dokonać zakupu licencji. Na uwagę zasługuje fakt, że nie musimy wprowadzać danych na nowo. Po prostu kontynuujemy pracę na stworzonych wcześniej bibliotekach. Pozwala to zaoszczędzić sporą ilość czasu. Takie rozwiązanie jest wygodne i bezproblemowe dla użytkownika.
Wersja DEMO nie posiada żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o ilość magazynów, dokumentów, kontrahentów itd. Wyjątek stanowi baza danych Microsoft SQL Express (10 GB). Liczne testy udowodniły, że baza danych zawierająca ponad 50 tysięcy produktów oraz więcej niż milion elementów ruchomych nieco spowalnia problem. Wygenerowanie niektórych raportów, czy też przeprowadzenie operacji może trwać dłużej, niż zwykle. Wersja demonstracyjna zachowuje swoją wysoką funkcjonalność, co stanowi ogromną zaletę.

Więcej: zarządzanie magazynem

spacer