Proargi to znany farmaceutyk o bardzo dobrej jakości wykonania.

Proargi to rzetelny środek o bardzo dobrej jakości, starannie oczyszczony oraz co najbardziej istotne spełniający obowiązujące normy. Proargi zbudowane są z organicznej l-argininy i oprócz tego ze składników takich jak : cytruliny, witaminy z grupy K, i ekstrakt z owoców. Wpływ l-argininy na zdrowie został badany poprzez 3 specjalistów z USA, którzy otrzymali nagrodę Nobla za własną pracę.

Ogromną zaletą proargi jest to, że nie zawiera w sobie w ogóle cukru, lecz wyłącznie naturalną stewie, na próżno też poszukiwać u niej sztucznych enzymów oraz substancji konserwujących. Do plusów suplementacji proargi zaliczyć można przede wszystkim wzrost tworzenia tlenku azotu w ciele, szybką regenerację organizmu po dużym wysiłku, nasilenie odporności naszego ciała, wsparcie układu sercowo-naczyniowego. Dodatkowo proargi m.in. znacznie opóźniają starzenie się ludzkiego organizmu, regulują ciśnienie krwi a dodatkowo poziom glukozy we krwi. Tak więc jak widzimy proargi bardzo dużo nam mogą zaoferować, dzięki nim nasze zdrowie i samopoczucie staje się o wiele lepsze, poprzez co zyskujemy na energii życiowej.

Jak zażywać proargi? Farmaceutyk dostępny jest w saszetkach i zalecana jest tu dawka 1 albo 2 torebek na dobę, które należy przedtem dokładnie rozpuścić w połowie szklanki chłodnej wody. Są przeciwwskazania do brania proargi, nie należy jej głównie zażywać w trakcie brzemienności a dodatkowo karmienia piersią. Nie powinny proargi stosować też osoby po zawale serca, a także diabetycy. I na koniec o czym powinno się pamiętać – różnego typu suplementy nie zastępują naszej codziennej diety. Również nie wolno przekraczać zalecanej racji dziennej.

Więcej: proargi 9 plus

spacer