Piękna pościel 3d

Składająca się z poszewki na kołderkę oraz z poszewek na 2 poduszki pościel 3d ma wzór dwustronny. Na jednej stronie zamieszczono kwiatki a także przewijające się pomiędzy nimi liście. Z drugiej natomiast zestaw ma jednolity kolor w bardzo jasnym, zbliżonym do beżu odcieniu. Nasz komplet nie tylko jest doskonałą kompozycją pod katem kolorów, ale również w pełni odpowiada aktualnym standardom.

Lekka, mięciutka, przyjemna w dotyku pościel 3d w czasie upałów przynieść nam miłe ochłodzenie. Jakość tej kołdry zasługuje niewątpliwie na uznanie, jak również na podkreślenie, ponieważ jest wyprodukowana z materiałów wysoko gatunkowuch, takich jak satyna, bawełna, jedwab, dzięki którym perfekcyjnie sprawdzi się w użytkowaniu. Pościel 3d odznacza się stonowaną gamą kolorystyczną, a za sprawą jej nowoczesnego wzornictwa można dopasować ją do każdego wystroju sypialni.

Pościel 3d została wykonana z bardzo dobrego materiału, jakim niewątpliwie jest satynowa bawełna. To właśnie dzięki niej zachowa trwałość a ponadto nasycenie kolorów w ciągu bardzo wielu lat, bez względu na to, ile razy będziemy ją prać. Odróżnia się intensywnością kolorów oraz zwłaszcza ciekawym wzorem. Zagwarantuje przyjemny wypoczynek i sen, bo jest miła w dotyku.

Autor: http://www.elway.biz/33-posciel-3d

 

spacer