Paintball w ogóle nie uczy dzieci agresji.

W Twoim życiu brakuje adrenaliny? Czy może poszukujesz jakiejś możliwości relaksu po trudnym dniu w pracy, na uczelni czy szkole? Jeżeli dotychczas, po powrocie do domu, zasiadałeś w fotelu przed tv lub komputerem, może wreszcie nadeszła pora na spróbowanie czegoś całkowicie innego! Paintball to rozrywka nie tylko dla dzieci. Rozrywka ta zdobyła serca sporej ilości fanów niemal na całym świecie. Stanowi doskonałą odskocznię od problemów dnia codziennego, pomaga często się wyluzować, a a dodatkowo pozwala na poprawienie własnej kondycji fizycznej a także koordynacji wzrokowo-ruchowej! Wbrew opinii sporej ilości jednostek, które z tego typu sportami mają niewiele wspólnego, Paintball absolutnie nie uczy dzieci agresji.

A nawet zupełnie przeciwnie, oczekuje od nich ciągłej odpowiedzialności za swoich kolegów, zarówno z swojej własnej drużyny, jak i z tej przeciwnej. Nie zamierzamy wszak zrobić nikomu żadnej krzywdy. O to zresztą nie jest tak prosto. Przy odpowiednio zastosowanych środkach ostrożności, nie powinna raczej stać się nam żadna krzywda. Trafienie kulką z farbą kończy się częstokroć chwilowym bólem, zbrudzonym ubraniem i, niekiedy, małym siniakiem.

Czego potrzebujemy, by zacząć zabawę w Paintball? Nie musimy na samym początku nabywać jakiegoś drogiego markera i fachowego przebrania. Bez wątpienia wystarczy zaopatrzenie się w niedrogi ubiór z demobilu, a w resztę sprzętu zaopatrzy nas wypożyczalnia, którą bez wątpienia odnajdziemy przy torze. Oczywiście, w momencie gdy odczujemy, że jest to doskonała zabawa dla nas, powinno się pomyśleć zakup własnego sprzętu!

Więcej: paintball Ostrów Wielkopolski

spacer