Niewątpliwie wszystkim burmistrzom mobilnym w sukurs przyjdzie SimCity Buildit Hack.

Niedużo jest w życiu satysfakcji identycznej do zyskania czegoś ogromnego, poprzez to właśnie gry umożliwiające zbudować oraz gospodarować swoim upragnionym miastem posiadają takie ogromne grono zagorzałych pasjonatów. Burmistrzem możemy być dosłownie stojąc na drodze w korku lub czekając gdzieś w długiej kolejce, poprzez mobilny SimCity Buildit. Właściwie kto nie rozmyślał o naprawieniu swojego miasteczka w momencie kiedy systemy komunikacyjne potrafią zawodzić?

Dzięki takim gierkom bywa to możliwe. Można odtworzyć popularne miasta albo stworzyć całkiem nowe bazując na swoich najbardziej szalonych pomysłach. Zbudować małe osiedle, przyłączyć do niego prąd elektryczny oraz wodę, rozpocząć budować strefę przemysłową, do której trzeba doprowadzić komunikację…

Ani się obejrzymy, a nasze miasto będzie przypominać już ogromną metropolię, a cały skarbiec świeci ogromnymi pustkami. W życiu każdego burmistrza przychodzi taki moment kiedy musi zacząć rozmyślać o swoim zadłużaniu się, minimalizacji własnych planów lub… zdobycia funduszy na jakieś inne sposoby. Niewątpliwie wszystkim burmistrzom mobilnym w sukurs przyjdzie SimCity Buildit Hack a więc łatwy w obsłudze program, który zmuszać będzie apkę do zapewnienia im nieograniczonej ilości SimCashu, Simoleonów i kluczy ze złota.

Na całe szczęście nie będziecie już czuli się ograniczeni przez wszelką ekonomię która narzucana jest przez gierkę i zdołacie skoncentrować się na wprowadzaniu w życie niesamowicie szalonych przedsięwzięć. Tworzenie warszawskiej średnicówki nigdy jeszcze nie było takie łatwe.

Autor: SimCity Buildit Hack

spacer