Nasza codzienna dieta ma być obfita w?

Powszechnie mówi się, że brak erekcji dotyczy panów w średnim wieku. Nic bardziej mylnego. Utrapienia z erekcją mogą przydarzyć się panom niezaleznie od wieku, nawet tym przed 30tką.
Co powoduje impotencję w tak młodym wieku?
Przyczyny kłopotów mogą być niezwykle różnorakie. Najogromniejszą rolę ma stres. Na poziom stresu działają takie czynniki, jak praca czy brak doświadczenia seksualnego. Mężczyzna boi się, iż się skompromituje przed kobietą.
Inny czynnik, który wpływa na naszą kondycję w łóżku to stan zdrowia. Zbyt duża waga lub choroby cywilizacyjne tj. cukrzyca bądź nadciśnienie na pewno nie pomagają.
Jak się z tym uporać metodami domowymi?
Na starcie musimy zmienić swój styl życia. Jedzmy zdrowo. Nasza codzienna dieta ma obfitować w świeże warzywa i owoce. Powinno się unikać zbyt dużej ilości alkoholu i tytoniu. Ruch to także świetny pomysł. Podczas ćwiczeń spalimy zbędne kalorie a także dotlenimy cały organizm. Będziemy w stanie również brać tabletki na potencję bez recepty.
Czy są one bezpieczne dla naszego zdrowia?
Oczywiście, że tak. Preparaty te były z uwagą przebadane. Dzięki temu będziemy mogli bez obaw je przyjmować. Warto pamiętać jednak ażeby w żadnym przypadku nie przekraczać zalecanej dawki. W sytuacji przedawkowania trzeba natychmiast skontaktować się z doktorem.
A co robić, gdy leki bez recepty nie pomagają?
W takiej okoliczności trzeba będzie wykonać dokładne badania. Prawdopodobnie kłopoty z erekcją są mocniej skomplikowane niż myśleliśmy w pierwszej chwili. Im wcześniej pójdziemy do doktora, tym lepiej.

spacer