Z narzędziami, wspierającymi program e-commercowy…

Osobista firma jest powodem do dumy. Razem z jej wzrostem, można liczyć na wysokie wpływy oraz zdobycie renomy w biznesie. Ale każdego rodzaju przedsiębiorstwo, musi być dobrze oraz rzetelnie kierowane. W tym przydadzą się na pewno systemy informatyczne, w postaci określonego programu do zarządzania.
System Comarch Altum
Tą z najciekawszych propozycji w owej kwestii jest Comarch Altum, a więc wielojęzyczna platforma internetowa, która została ściśle dopasowana do specyfiki przedsiębiorstw międzynarodowych. Najbardziej wartościową funkcją tejże platformy jest zautomatyzowanie powtarzalnych, rutynowych działań. Poza tym funkcjonalny system samodzielnie dobiera decyzje, jakie są poparte na wieloletnich analizach i działaniach.
Comarch ERP XL, to nawet bardziej rozbudowana odsłona tejże platformy, dzięki której mamy możliwość oszczędzić wiele wartościowego czasu i pieniędzy. To platforma stworzona dla przedsiębiorstw miedzynarodowych, sieci handlu detalicznego, również w hurtowniach, dla firm usługowo-handlowych małych i dużych, a także dla holdingowych organizacji i przedsiębiorstw, w jakich znajduje się dużo marek.
Program Comarch pozwala na profesjonalną obsługę i przyspieszenie działań handlowych w przedsiębiorstwie, pozwala na działanie dużej ilości marek i przedsiębiorstw w określonym programie informatycznym, może synchronizować się z narzędziami, wspierającymi kanał e-commercowy.
Platforma jest również w pełni przenośna, mamy możliwość nią kierować z każdego otoczenia w jakim się znajdujemy.
Owa system jest niezbędnym urządzeniem do organizacji każdego typu firmy. Jest zrozumiała w obsłudze oraz niezwykle przystępna.

Sponsor artykułu: Demo Comarch Optima

spacer