Najlepszym rozwiązaniem w tej kwestii są meble wykonywane na wymiar.

Niewielki domy a także mieszkania – niewątpliwie kuszą ceną i wspaniałym wnętrzem. Niestety pierwszy kłopot z tego rodzaju nieruchomościami pojawia się natomiast w momencie, kiedy zamierzamy wybrać meble i całe wyposażenie. Bardzo dobrym rozwiązaniem w tej kwestii będą meble robione na wymiar.

Kuchnia – miejsce bardzo istotne Najczęściej odważamy się na meble kuchenne na wymiar. Wynika to przede wszystkim z faktu, iż spora większość mieszkań jednopokojowych (tak zwanych kawalerek) ma kuchnię połączoną razem z salonem lub tzw. kuchenny aneks. Na 5m2 bardzo często trudno jest ułożyć wspaniały zestaw mebli który jest dostępny w sklepie od ręki – po prostu nie mamy na to tyle miejsca. A dodatkowo, opcja mebli na wymiar daje gwarancję dowolnego a także oryginalnego łączenia szafek i półek, co może zaowocować znacznie ciekawszym efektem finalnym.

Dwa piętra
Schody drewniane, to kolejny pomysł na aranżacje nowoczesnego wnętrza z klimatem na małym metrażu, na przykład drewniane schody na antresolę albo poddasze. W tym przypadku, realizacja na wymiar jest nie tyle możliwe, co dosłownie konieczna.

Szafy wykonane na wymiar – rozwiązanie znakomite
Nie da się zaprzeczyć, że im większa szafa, tym o wiele lepiej. Jednakże gdy do zagospodarowania posiadamy jedynie małą wnękę w przedpokoju często wpadamy w panikę. Niepotrzebnie. Wystarczy uzbroić się w cierpliwość a także zamówić sobie szafę robioną na wymiar – dokładnie taką, na jaką pozwoli nam metraż naszego mieszkania. Tego rodzaju usługi proponuje obecnie zdecydowana większość salonów meblowych oraz dekoratorskich.

Czas oczekiwania
Oczywistym faktem jest, iż mebli robionych na wymiar nie da się nabyć od ręki. Taki średni czas czekania na zrealizowanie zamówienia naszych mebli wynosi ok. paru tygodni.

Zobacz więcej: kuchnie na wymiar

spacer