Nadal w modzie są wspaniałe, podkręcone rzęsy.

Sztuka makijażu niezmiernie śpiesznie się rozwija i nie jest już na szczęście to tematem mało wspominanym. By prawidłowo zrobić makijaż, w aktualnych czasach należy posiadać sporą wiedzę techniczną i praktyczną. Nadal bardzo modne są wspaniałe, podkręcone rzęsiska. Niestety znacząca większość pań, nie znosi posiadania nienaturalnych rzęs, tych długich oraz bardzo ciężkich skupisk rzęs. Tego typu rzęsy są podobno bardzo ciężkie i niepraktyczne, częstokroć się odklejają.

Na nasze szczęście istnieje taki produkt do wydłużania rzęs. To najzwyczajniejsza odżywka, która zastosowana każdego dnia przynosi oczekiwane efekty już po 2 tygodniach. Działa ona jednakowo do standardowych odżywek wzmacniających do włosów, jednakże jest o wiele delikatniejsza, żeby nie podrażnić oczu. Odżywka wygląda jak taki zwyczajny tusz do rzęs, jest bezbarwna a także bez zapachowa. Najlepiej używać ją na porę nocną oraz w dni gdy nie nosimy makijażu. Myślę, że najlepiej nakładać ją każdego dnia, by jak najszybciej zauważyć upragniony efekt. Prócz tego można przyczepić też do własnych rzęsek inne rzęsy, które są znacznie lżejsze od pakietu wachlarza rzęs. Doczepiane są przy zastosowaniu odpowiedniego kleju, który nie powinien szkodzić naszym niesztucznym rzęsom.

Odklejanie takich rzęs powinno odbyć się w specjalistycznym gabinecie, bo samodzielnie będziemy mogli sprawić sobie ból. Niewątpliwie przyklejanie sztucznych rzęs nie spowoduje, iż będą te rzęsy wydłużone na zawsze, niemniej jednak jedynie na jakiś okres czasu. Stosowanie odżywki regenerującej do rzęs, którą możemy kupić w prawie każdej drogerii, może nawet przedłużyć naturalne rzęsy na dłuższy okres czasu. Ponadto mamy możliwość pić zioła, jakie wyśmienicie wpływają na naszą cerę, na nasze paznokcie, włosy i rzęsy.

Więcej: produkt do przedłużania rzęs

spacer