Na etapie brandingu…

W hotelowej branży tak samo ważna jak jakość usług, jest wizualna identyfikacja danego hotelu. Taka identyfikacja ma nieść informację na temat naszego hotelu.

Hotelowe druki produkowanie – przy wyborze należytej szaty graficznej, musimy sobie odpowiedzieć na jedno pytanie, jaki jest klimat hotelu i jakich właściwie kontrahentów, mamy zamiar zyskać, czy będzie to przykładowo klient biznesowy, w delegacji czy dominować będą raczej rodziny z dziećmi.

Na etapie tworzenia brandingu warto także skrupulatnie pomyśleć o tym, jak będziemy mogli dookreślić naszą wizję obiektu stosując specjalne etui na kartę hotelową a oprócz tego zlecić fachowcom druk hotelowego menu. Biorąc pod uwagę koncept własnego budynku należy pamiętać o tym żeby hotelowe druki , druk karty dań i etui na kartę były jak najbardziej spójne z naszą wizją.

Wizualizacja obiektu to w pewien sposób nasza wizytówka. Jeżeli każdy element (hotelowe druki projektowanie, etui na kartę hotelową, druk karty dań) zleci się jednej, zaufanej korporacji, to na pewno zapłacimy mniej.

Jak stare porzekadło mówi ” jak cię widzą, tak cię piszą”, poprzez to tak bardzo ważne jest odpowiednie podejście do tematu oraz przygotowanie symboli wizualnych (druki hotelowe, druk menu, etui na kartę hotelową), które niewątpliwie nadadzą naszemu obiektowi szczególny charakter.

Autor: etui na kartę hotelową

spacer