W miasteczku Bełchatów jest taka organizacja, zajmująca się osobami najmłodszymi

W Bełchatowie istnieje taka organizacja, która zajmuje się najmłodszymi, a jest to, jak nazwa wskazuje, Fundacja Anitka. Prowadzi sporo warsztatów edukacyjnych nie tylko i wyłącznie dla dzieci, ale także dla osób w dorosłym wieku, ale mimo wszystko owe kursy są wycelowane bardziej dla dzieci. Poza tym na witrynie fundacjanitka.pl można znaleźć artykuły odnośnie Fotobudki Bełchatów. Jest to fajna możliwość dla tych lubiących fotografię oraz świetną zabawę . W takiej fotobudce, można zrobić jak najróżniejsze zdjęcia będąc przebranym w zabawne ubrania dostępne za pośrednictwem tej instytucji. Możemy przeczytać na stronie fotobudki, iż proponują oni takie istotne rzeczy jak: wynajem od 1h, który kosztuje 100 pln, natomiast z dowozem więcej o trzysta złotych, poza tym do wyboru rozmaite tła, intrygujące rekwizyty, ramka, którą można utworzyć, możliwość wysłania na pocztę, bezpłatny dojazd do pięćdziesięciu kilometrów od miasta Bełchatów. Udowadnia to, jak sprawnie stworzona jest owa inicjatywa. Poza tym na stronce fundacji Anitka można zobaczyć jaki jest cel tej instytucji otóż: ,,Jeżeli szczęście oferuje Ci taniec – tańcz, jeśli pisanie – pisz, jeśli szczęście daje Ci poznawanie siebie – rób to. Mnóstwo dróg zmierza do szczęścia. Jest to piękne przesłanie. Wyprawiają także imprezy urodzinowe dla dzieci, to pokazuje jak wiele propozycji oferuje ta organizacja, co zezwala na błyskawiczną decyzję, w kwestii tego, czy skorzystać z ich usług. Na ich stronce można również wyczytać kto stworzył te przedsięwzięcie oraz przez kogo posiadamy tę przyjemność, żeby mieć tutaj taką fundację jak ta, więc możemy przeczytać: ,,Alicja Skrzypiec – jestem założycielką i Prezesem Zarządu Fundacji. Z wykształcenia jestem trenerem oraz nauczycielem. Ukończyłam pedagogiczne studia na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Byłam zatrudniona w szkołach, prywatnych spółkach oraz ngo. Ostatnimi czasy calutki swój czas wolny przeznaczam na dokształcenie się oraz poznawanie światowych organizacji pozarządowych.
Moim oczkiem w głowie jest moja rodzina: mąż oraz synowie Tymoteusz, Franek i Paweł.
Jestem pasjonatką artystycznego rękodzieła. Mym marzeniem jest wycieczka Camperem po Europie i wycieczka dookoła Świata.

Magdalena Szymczak – „skończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie Łódzkim i 4-letnią szkołę psychoterapii w podejściu integratywnym. Zawodowo jestem związana z Fundacją Subvenio oraz Miejskim Centrum Zdrowia Publicznego w Łodzi. Prowadzę osobną psychoterapię dorosłych ludzi. Pracuję pod ciągłą superwizją certyfikowanego superwizora. Prowadzę grupy wsparcia, grupy rozwojowe i szkolenie z zakresu profilaktyki zdrowia. Jestem współautorką programów profilaktycznych.”. Są to fantastyczne 2 kobiety, którym calutki Bełchatów zawdzięcza tak fantastyczne miejsce jak Fundacja Anitka. Miejmy wiarę, iż ta organizacja zostanie na długo.

Czytaj dalej: Fotobudka Bełchatów

spacer