Kładziemy na własnej posesji kostkę brukową.

Na posesji kładziemy kostkę brukową lub budujemy z cegieł, suporeksu czy pustaków dom. W jednym jak i drugim przypadku przydatne materiały budowlane zostaną nam pod podany adres dostarczone. Jeśli potrzebujemy bardzo dużej ilości danego produktu, jego transport będzie przeprowadzony odpowiednim samochodem ciężarowym, wyposażonym w specjalny dźwig. Odciąży to nas od wynajmowania osób do rozładowania towaru a także znacząco skróci jego okres. Wszystko zostanie sprawnie rozładowane i ustawione z paletami w wyznaczonym przez nas miejscu.

My, ze znikającym materiałem w trakcie trwania inwestycji, spoglądając na stale rosnącą stertę, zaczniemy się zastanawiać, czy powinniśmy to porąbać na kawałki oraz spalić, czy może jest gdzieś w pobliżu skup takich palet.

Większy problem mogą z tym mieć właściciele małych składów budowlanych, w których gros towaru: cement, wapno, wspomniana wcześniej kostka brukowa oraz pozostałe, często bywają kupowane na przysłowiowe sztuki i klienta w ogóle nie obchodzą takie drobiazgi, jak na przykład zabrany z europalety ostatni worek gipsu.

W wszystkich tych przykładach obowiązuje rozsądne myślenie:

Jak wiele kosztować będzie tego typu platforma, a jak dużo potrzeba drewna do jej zbudowania. Palenie nieuszkodzonych palet należy wykluczyć, gdyż to zwrotny produkt wtórny.

Autor: skup palet szczecin

spacer