Każdy ogród powinien dostarczać nam dużo pozytywnej energii.

Kratki trawnikowe są znakomitym, bardziej ekologicznym zamiennikiem zwykłej kostki brukowej. Najczęściej wykonane z sztucznego tworzywa, co sprawia, że są dużo bardziej odporniejsze na czynniki atmosferyczne. Kratki te mają otwory w różnych kształtach, przeważnie okrągłe, kwadratowe albo przygotowane na bazie heksagonu. Taka kratka gwarantuje znakomitą przepuszczalność wody, a co równie ważne, montaż tego typu kratek jest banalnie prosty i nie wymaga od nas ponoszenia jakiś dużych kosztów. Ogród powinien dostarczać nam dużo pozytywnej energii a także pozwalać na momenty relaksu.

W okresie letnim, gdy największą część własnego czasu spędzamy na podwórku, trzeba o własny ogród odpowiednio zadbać. Uroku naszemu ogrodowi bez wątpienia dodadzą fontanny. Są wspaniałym dodatkiem, nadają charakteru przestrzeni i sprawiają że każdy ogród staje się szczególny. Fontanny występują w najróżniejszych kształtach i są opracowane z różnorakich surowców w zależności od wymagań klienta.

Rezultaty wizualne potrafią naprawdę zachwycać! Dzięki konstrukcji przypominającej plaster miodu, kratki parkingowe są znacznie bardziej wytrzymałe na różnego typu obciążenia. To właśnie poprzez to ten tańszy a także ekologiczny zamiennik tradycyjnej kostki brukowej czy też asfaltu jest aż tak wydajny. Znakomicie będzie się nadawać pod nawierzchnię parkingu. Umożliwia swobodny przepływ wód opadowych. Kratki parkingowe nie odkształcają się pod wpływem temperatury a dodatkowo nie ulegają rdzy co powoduje, że są bardzo tanie w eksploatacji.

Zobacz więcej: sztuczna trawa

spacer