Calutki świat globalnej sieci i jej wszystkich zakamarków…

Żyjemy w dobie, w której posiadamy niesamowite wynalazki oraz innowacje. Jeśliby oznajmić komukolwiek 100 lat temu, że będzie mógł widzieć w kamerze jakąś inną osobę oraz sobie z nią rozmawiać, popukałby się w czoło. Całkiem prawdopodobne, że taki postęp techniczny jaki obecnie obserwujemy, niestety nigdy nie będzie miał miejsca.
Calutki świat globalnej sieci i jej wszelkich zakamarków jest niewiarygodnie fascynujący. Jedną z innowacji jest z całą pewnością bitcoin, czyli waluta internetowa. Waluta tego typu jest nieograniczona oraz dostępna absolutnie wszędzie tam, gdzie znajduje się globalna sieć. Waluta tego typu umożliwia omijanie wszystkich placówek bankowych i wszelkich pośredników, a co za tym idzie częstokroć wysokiej prowizji i ograniczeń. Wyjaśniając w skrócie, walutę tego typu mamy możliwość wysłać gdzie tylko chcemy.
Warto wziąć pod uwagę to, że przy zachowaniu wszystkich podstawowych środków bezpieczeństwa, nasze bitcoiny pod żadnym pozorem nie mogą być skonfiskowane przez jakieś instytucje. Mówię tu na przykład o banku, komorniku, a też byłej żonie albo mężu podczas podziału majątku.
Bardzo ciekawe jest to, iż bitcoin jest całkowicie odporny na inflację. To dlatego, że bitcoinów może powstać 21 milionów.
Nie sposób nie wspomnieć o zupełnej anonimowości podczas dokonywanej transakcji. Adres waluty internetowej absolutnie nie jest jawny oraz możemy go zmieniać z każdym przelewem. Oprócz tego nie ma takiej opcji, ażeby konto było zablokowane, ponieważ system ten znajduje się w sieci 2p2, w którym to oczywiście nie ma żadnego właściciela. Kończąc trzeba dodać o całkowitym braku jakiejkolwiek biurokracji, co jest bez wątpienia dodatkowo zaletą. Zwyczajnie zakłada się konto i nic więcej, a nie lata się od jednego urzędu do drugiego, ażeby tylko podpisać jakiś  papierek.
To wszystko powoduje, że waluta tego typu jest naszą przyszłością i bardzo dużo osób zaczyna się tym interesować, a więc użytkować z świetnych usług tego innowacyjnego systemu.

Zobacz więcej: outbitcoin.com

spacer