Beton polerowany jest niezwykle banalnie prosty w utrzymaniu czystości.

Beton to materiał mocny i ponadczasowy. Posadzki to najbardziej podatne na zużywanie się obszary, które po paru bądź kilkunastu latach wymagają renowacji. Polerowany beton, to podłoga która poddawana jest odpowiedniej obróbce mechanicznej profesjonalne polerowanie podłoża jak i chemicznej – impregnacja. Należycie przygotowana ekipa robotników, w czasie 8 – 12 godzin jest w stanie wykonać do 100m2 parkietu. Po zakonserwowaniu posadzki, nie są wykonywane już żadne inne czynności, co nie powoduje opóźnień jeśli rozchodzi się o użytkowanie parkietu. W miejsce szarego, matowego i brzydkiego betonu, mamy piękny oraz błyszczący, zapierający dech w piersiach beton. Zarówno polerowanie jak również impregnacja posiadają niezwykle niski wskaźnik szkodliwości dla otoczenia.

Posadzka polerowana to nie tylko urok, ale również oszczędność. Polerowany beton jest wyjątkowo prosty w utrzymaniu ładu, odbija światło, co stwarza możliwość wyłączenia jakiejś liczby lamp w domu. Beton polerowany nie niszczy się, ani nie pęka. Jest posadzką stabilną, gdyż nie jest śliski.

Optycznie może wywoływać wrażenie odmienne, poprzez lśnienie oraz efekt wodny. Beton polerowany nie ma zastosowania jednakże w każdym miejscu. Polerowanie betonu zarówno w sytuacji, gdzie ma miejsce agresja chemiczna, jak również polerowanie o bardzo niskiej jakości betonu nie zda egzaminu. Beton ten na nasze nieszczęście również się niszczy.

Autor: polerowanie posadzki

spacer